Samuel Sevon bägare med lock silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SAMUEL SEVON, bägare med lock, silver, stämplad Raumo Finland 1850, höjd 6,5 cm

Kuntoraportti

Bucklor, lock med monogram, spår av invändig förgyllning

567323

Päivämäärä:

2018-09-02