Samuel Sevon bägare med lock silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SAMUEL SEVON, bägare med lock, silver, stämplad Raumo Finland 1850, höjd 6,5 cm
Kuntoraportti
Bucklor, lock med monogram, spår av invändig förgyllning
567323
Päivämäärä:
2018-09-02