Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
G H MARKENIUS, bägare, 3 st, silver, rak cylindrisk form, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1958, höjd 8, diameter 5,5 cm, vikt 149 g
Mindre repor
567331
2018-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här