Bägare silver G H Markenius

Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

G H MARKENIUS, bägare, 3 st, silver, rak cylindrisk form, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1958, höjd 8, diameter 5,5 cm, vikt 149 g

Mindre repor

567331

2018-09-02