Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNEL NYMAN, "Musselglas", vas, klart glas med inneslutna luftbubblor, Nuutajärvi Notsjö, ej signerad, höjd ca 26 cm
Några mindre repor
567350
2018-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här