Gunnel Nyman ´´Musselglas´´ vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNEL NYMAN, "Musselglas", vas, klart glas med inneslutna luftbubblor, Nuutajärvi Notsjö, ej signerad, höjd ca 26 cm

Några mindre repor

567350

2018-09-02