Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, hyllplan fanérade i mahogny, sent 1900-tal, intarsia, gallerkant, gummihjul, höjd 72, 73x42 cm

Bruksslitage

567361

2018-09-03