Tillbaka till katalog
Girard Perregaux damarmbandsur
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Beskrivning
GIRARAD PERREGAUX, damarmbandsur, 18 k vitguld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 9586, integrerad länk i 18 k, diameter 19 mm, längd ca 17,5 cm, totalvikt ca 35,6 g
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
567362
Datum:
2018-09-03