Byrå
2018-09-02
567365
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 2-lådig, konturerad skiva i marmor, intarsiadekor, av rutmönster samt blomsterbukett, fanér i olika träslag, höjd ca 44, 80x44 cm, nyckel medföljer
Något solblekt, smärre slitage