Byrå
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 2-lådig, konturerad skiva i marmor, intarsiadekor, av rutmönster samt blomsterbukett, fanér i olika träslag, höjd ca 44, 80x44 cm, nyckel medföljer
Något solblekt, smärre slitage
567365
2018-09-02