Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 2-lådig, konturerad skiva i marmor, intarsiadekor, av rutmönster samt blomsterbukett, fanér i olika träslag, höjd ca 44, 80x44 cm, nyckel medföljer

Något solblekt, smärre slitage

567365

2018-09-02