C M Lundqvist gouache på papper

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977), motiv av en Sami, signerad ´´CM Lindqvist´´, daterad -35, gouache på papper, bildstorlek ca 59x46.5 cm

Ej examinerad ur ramen

567372

2018-09-02