Bordspendyl 1800-tal Frankrike
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, Frankrike, urtavla med romerska siffror, krönt med kvinna med ankare, förgylld brons, höjd 44 cm
567379
2018-09-02