Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ MED SKRIVKLAFF, rokokostil, 1900-talets mitt, två lådor samt skrivklaff med bakomliggande smålådor, mått ca: B 90 cm H 104 cm Dj. 42 cm
Bruksslitage
567383
2018-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här