Henri Matisse, efter, litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, kvinnoansikte, från Poesies Antillaises, 1972, osignerad, numrerad 88/250, ca 38 x 28 cm

567405

2018-09-03