Esko Sihtola

Esko Sihtola
Esko Sihtola
Esko Sihtola
Esko Sihtola
Esko Sihtola
Esko Sihtola
Esko Sihtola
Esko Sihtola

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

ESKO SIHTOLA (1937-): Solnedgång vid hamnen, signerad samt daterad -76, olja på duk 60x90 cm.

567407

2018-09-07