Salongsgrupp nyrenässans

Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 10 dlr, nyrenässans slutet av 1800-talet, bord, soffa, 6 stolar samt 2 karmstolar, svärtat trä, stoppade och med textil klädsel, soffans längd ca 165 cm,

Repor, märken, slitage, vissa stolar instabila, armstöd på soffa ostabil

567411

2018-09-06