Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WILHELM KALF eller SEBASTIAN STOSKOPF: efterföljare, omkring år 1700, Köksinteriör, olja på pannå, ca 27x36 cm

Krackeleringar

567412

2018-09-02