Supkoppar 1800-talets början silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUPKOPPAR, 3 st, silver, rak form, invändigt förgyllda, stämplade Isaak Sandbeck Stockholm1817, Olof Bergström Uppsala 1817 resp. Johan Petter Ernander Uppsala 1819, höjd ca 4,5 cm
2 med monogram, småbucklor och slitage
567417
2018-09-02