Supkoppar 1800-talets början silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUPKOPPAR, 3 st, silver, rak form, invändigt förgyllda, stämplade Isaak Sandbeck Stockholm1817, Olof Bergström Uppsala 1817 resp. Johan Petter Ernander Uppsala 1819, höjd ca 4,5 cm

2 med monogram, småbucklor och slitage

567417

2018-09-02