Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR VON STROKIRCH (1879-1932): "Jönköpings Regemente 1756/ 1765/ 1779/ 1798 (officer och menig), signerade Einar von Strokirch, akvarell med täckvitt, rammått ca 33x26 cm
567418
2018-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här