Einar von Strokirch akvarell

Einar von Strokirch akvarell
Einar von Strokirch akvarell
Einar von Strokirch akvarell
Einar von Strokirch akvarell
Einar von Strokirch akvarell
Einar von Strokirch akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR VON STROKIRCH (1879-1932): "Jönköpings Regemente 1756/ 1765/ 1779/ 1798 (officer och menig), signerade Einar von Strokirch, akvarell med täckvitt, rammått ca 33x26 cm

567418

2018-09-02