Herrfickur med kvartsrepetition i 18 k

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1800-tal, vitemaljerad urtavla med arabiska siffor märkt Breguet & Fils, innerboett i metall, kvartsrepetition, boettnr. AH424 2716, verknr. 2716, diameter 55,7 mm, totalvikt ca 121 g

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

567434

2018-09-04