Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, silver, gustaviansk stil, stämplad C G Hallberg Stockholm 1965, diameter 26,5 cm, vikt 330 g
ytslitage
567436
2018-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här