Uppläggningsfat silver

Uppläggningsfat silver
Uppläggningsfat silver
Uppläggningsfat silver
Uppläggningsfat silver
Uppläggningsfat silver
Uppläggningsfat silver
Uppläggningsfat silver
Uppläggningsfat silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, silver, gustaviansk stil, stämplad C G Hallberg Stockholm 1965, diameter 26,5 cm, vikt 330 g

ytslitage

567436

2018-09-03