Nålbrosch med rosenslipade diamanter

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NÅLBROSCH, 14 k guld med otydliga, möjligtvis ryska stämplar, 10 rosenslipade diamanter, totalt ca 0.08 ct, längd ca 4.8 cm, totalvikt ca 4.7 g

Bruksslitage

567446

2018-09-03