Kläckring med hematit

Kläckring med hematit
Kläckring med hematit
Kläckring med hematit
Kläckring med hematit
Kläckring med hematit
Kläckring med hematit
Kläckring med hematit
Kläckring med hematit

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KLÄCKRING, 18 k guld med hematit, graverad inskription, Ekström & Blohm, Falköping, 1945, ringstorlek 20.5, totalvikt ca 5.8 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, mindre repor, spår av renovering på skenan

567473

2018-09-03