Kläckring med hematit
Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KLÄCKRING, 18 k guld med hematit, graverad inskription, Ekström & Blohm, Falköping, 1945, ringstorlek 20.5, totalvikt ca 5.8 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre repor, spår av renovering på skenan
567473
2018-09-03