Bengt Fransson oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT FRANSSON, (född 1935): Flanörer, signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 27x35 cm,

Läs mer

567474

2018-09-23