Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GUNGHÄST, 1900-talets första kvartal, bemålat trä, sadel i läder, man i tagel, höjd ca 85, 108x40 cm
Zustandsbeschreibung
Saknar stigbyglar, bruksslitage
567484
2018-09-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner