Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GUNGHÄST, 1900-talets första kvartal, bemålat trä, sadel i läder, man i tagel, höjd ca 85, 108x40 cm

Zustandsbeschreibung

Saknar stigbyglar, bruksslitage

567484

2018-09-03