Monogramisten AJ komposition

Monogramisten AJ komposition
Monogramisten AJ komposition
Monogramisten AJ komposition
Monogramisten AJ komposition
Monogramisten AJ komposition
Monogramisten AJ komposition

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Monogramisten AJ (1900-tal), landskapsmotiv med tre svanar, signerad A.J., olja på duk, ca 65x45 cm

567506

2018-09-03