Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, BÅLSKÅL, 14 st., Kina 17/1800-tal, kompaniporslin med dekor i underglasyrblått, famille rose och imari, diameter ca 22-28 cm
Hårsprickor, nagg och lagningar
567510
2018-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här