Skåp med allmogedörrar

Skåp med allmogedörrar
Skåp med allmogedörrar
Skåp med allmogedörrar
Skåp med allmogedörrar
Skåp med allmogedörrar
Skåp med allmogedörrar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSKÅP, allmoge, nybyggd stomme och nyckellås med äldre dörrpar daterade 1834, höjd ca 147, 110x22 cm

Slitage

567516

2018-09-06