Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KISTA, 1800-tal, blåmålad, smidesbeslag, invändigt daterad 1813, höjd ca 35, 84x52 cm

Kuntoraportti

Senare bemålning, nyckel saknas, draghandtagen senare

567517

Päivämäärä:

2018-09-03