Balja Jardinjär 1800-tal

Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal
Balja Jardinjär 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BALJA, JARDINJÄR, koppar och mässing, 1800-talets slut, längd 38 cm

567519

2018-09-03