Väggplåt 1800-tal

Väggplåt 1800-tal
Väggplåt 1800-tal
Väggplåt 1800-tal
Väggplåt 1800-tal
Väggplåt 1800-tal
Väggplåt 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGPLÅT, 1800-talets slut, mässingsplåt, för 2 ljus, dekor av blomformation, driven och punsad, höjd 54x30 cm

567525

2018-09-04