Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
MODELL, i form av vagn med hästar, 1900-talets första hälft, delvis bemålat trä, totallängd 39 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, dammig
567526
2018-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner