Klubbat för:
8 200 SEK
8 000 SEK
ALBERTO LIEVORE, karmstolar, 8 st, Andreu World, mörkbetsat stommar, klädda med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm
Stommarna med bruksslitage, ytskador
567530
2018-09-04