Stolar Lievore

Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

ALBERTO LIEVORE, karmstolar, 8 st, Andreu World, mörkbetsat stommar, klädda med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Stommarna med bruksslitage, ytskador

567530

2018-09-04