Stolar Lievore

Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore
Stolar Lievore

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERTO LIEVORE, karmstolar, 1 par, Andreu World, mörkbetsat stommar, klädda med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Stommarna med bruksslitage, ytskador

567531

2018-09-04