Edouard Planchais akvarell

Edouard Planchais akvarell
Edouard Planchais akvarell
Edouard Planchais akvarell
Edouard Planchais akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDOUARD PLANCHAIS (1900-tal): "La mise en boite", signerad Planchais, akvarell med täckvitt, ca 25x32 cm

567536

2018-09-04