Appliquer 1 par
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, mässing, med ett barn var i olika poseringar, elektrifierade, ursprungligen ljusstakar, höjd ca 33, bredd 22 cm
Bruksslitage, smuts, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
567537
2018-09-04