Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 160, 93x50 cm
Skador, slitage, lagningar
567538
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här