Toilettbord nyrokoko

Toilettbord nyrokoko
Toilettbord nyrokoko
Toilettbord nyrokoko
Toilettbord nyrokoko
Toilettbord nyrokoko
Toilettbord nyrokoko
Toilettbord nyrokoko
Toilettbord nyrokoko

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 160, 93x50 cm

Skador, slitage, lagningar

567538

2018-09-06