Lagerhylla

Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla
Lagerhylla

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAGERHYLLA, metall samt elm, 1900-talets mitt, höjd ca 225, 100x46 cm

Slitage

567542

2018-09-04