Illinois Watch Co herrfickur

Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur
Illinois Watch Co herrfickur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ILLINOIS WATCH CO, fickur, 14 k guld, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla, boettnr. 840831, diameter 47,7 mm, vikt ca 88,8 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, löst glas, bruksslitage

567548

2018-09-06