Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, Aase Möbler, Norge, stomme fanerad i mahogny, dörrpar, 2 lådor, samt. fällbar glasfront, invändigt belyst, brickmärkt, höjd ca 129 cm, ca 85x50 cm

Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

567560

2018-09-04