Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄRGLITOGRAFISK AFFISCH, Fernand Leger, Musée de Lyon 1955, tryckt av Mourlot Paris, totalyta 76x51 cm
Oramad, något gulnad, skador
567565
2018-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här