Färglitografisk affisch Fernand Leger

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄRGLITOGRAFISK AFFISCH, Fernand Leger, Musée de Lyon 1955, tryckt av Mourlot Paris, totalyta 76x51 cm

Oramad, något gulnad, skador

567565

2018-09-09