Erik Kirkegaard karmstol

Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol
Erik Kirkegaard karmstol

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, teak, klädsel i svart galon, märkt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, något torkad stoppning, sittdyna med trasig söm

567577

2018-09-04