Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BÄNK, "Tokyo", Triva, Nordiska Komapniet 1950-tal, ek, skyltmärkt Triva DESIGN: YNGVAR SANDSTRÖM NK:S VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd ca 35, 187x42 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
567580
2018-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner