Stolar nyrenässansstil

Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil
Stolar nyrenässansstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-talets första hälft, nyrenässansstil, träskuren dekor, rygg med spiralsvarvad dekor, sits i pergamoid, sitthöjd ca 48,5 cm

Slitage

567582

2018-09-04