Skrivbord design Arne Vodder
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE VODDER, fristående skrivbord, Sibast, Danmark, Riopalisander, 5 lådor, skiva med uppvikta kanter, höjd ca 73, 180x80 cm
CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer
Skiva med kraftigt slitage, repor, bortfall av fernissa
567610
2018-09-04