Skrivbord design Arne Vodder

Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder

Klubbat för:

25 000 SEK

5 000 SEK

ARNE VODDER, fristående skrivbord, Sibast, Danmark, Riopalisander, 5 lådor, skiva med uppvikta kanter, höjd ca 73, 180x80 cm

CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer

Skiva med kraftigt slitage, repor, bortfall av fernissa

567610

2018-09-04