Solur 1900-talets andra hälft

Solur 1900-talets andra hälft
Solur 1900-talets andra hälft
Solur 1900-talets andra hälft
Solur 1900-talets andra hälft
Solur 1900-talets andra hälft
Solur 1900-talets andra hälft
Solur 1900-talets andra hälft
Solur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLUR, 1900-talets andra hälft, patinerat järn samt detaljer i koppar, sockel i betong, totalhöjd ca 143 cm

Slitage

567611

2018-09-04