Matbord engelsk stil

Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, idegran, med två pelarfötter, på hjul, höjd 74, 160x100 cm, 2 iläggsskivor, maxlängd ca 266 cm, inköpt på George Henscher

Bruksslitage, skiva med repor

567616

2018-09-04