Madeleine Pyk litografi
Closed
2018-09-04
567619
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), Slussen mot gul bakgrund, signerad och numrerad 151/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm
Ej examinerad ur ramen